Regulamin sklepu

Właścicielem sklepu internetowego "Z BUTA" jest firma P.H. " AMAT" Sp. z o.o. mająca swoją siedzibę w Lublinie ul. Bohaterów Monte Cassino 53,
NIP 7120156234.
Ceny towarów w sklepie "Z BUTA" sa cenami brutto zawierają podatek VAT.

1.Realizacja zamówień

- Klient składa zamówienie droga elektroniczną

-W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz kontaktowy lub skorzystać z danych przypisanych do utworzonego konta, potwierdzenie złożonego zamówienia dostaniecie Państwo na e-mail.

-Klient zobowiązany jest wypełnić formularz zamówieniowy do 24 godzin, po tym czasie zamówienie niewypełnione zostanie anulowane.

- W razie pomyłki w wypełnianiu formularza zamówienia istnieje możliwość poprawki nie później niż 10 godz. od złożenia. Zamówienia w trakcie realizacji nie podlegają zmianom.
- Stany magazynowe monitorowane są na bieżąco ale w przypadku gdyby zabrakło danego towaru w magazynie lub czas realizacji zamówienia znacznie by się przedłużył Klient zostanie o tym natychmiast poinformowany.

- Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

-Zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla Klientów z terytorium Wspólnoty sprzedaż wysyłkowa w każdym przypadku musi być potwierdzona fakturą.

- Dane osobowe każdego klienta będą przetwarzane przez sklep Z BUTA wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówień, z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia
29.08.97(Dz.U. Nr 133 poz.833)

- Klient składając zamówienie bądź zapisując się do Newsletter’a wyraża zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (promocji, wyprzedaży, nowości) na e-mail.

- Klient ma prawo do anulowania zamówienia jednak w czasie nie dłuższym niż 10 godz. od momentu złożenia.2. Wysyłka

- Towary zamówione przez Klienta dostarczane są na terenie całej Polski za pomocą Poczty Polskiej, priorytetem na adres z zamówienia oraz przez firmę kurierską DPD.

-Przesyłki wysyłane są po zaksięgowaniu kwoty na koncie sklepu Z BUTA. W przypadku wyboru płatności PayU – księgowanie odbywa się natychmiastowo, w przypadku wyboru przelewu tradycyjnego księgowanie kwoty może trwać do kilku dni roboczych.

-Sklep internetowy Z BUTA nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w doręczaniu przesyłek z winy przewoźnika.


3. Koszty Przesyłek

16zł - wysyłka za pobraniem (płatne przy odbiorze) - Poczta Polska
12zł - wysyłka w opcji "przelew" lub PayU - Poczta Polska.
25zł - wysyłka za pobraniem(płatne przy odbiorze) – DPD
15zł - wysyłka w opcji "przelew" lub PayU - DPD

4. Gwarancja

Wszystkie towary w sklepie internetowym ZButa objęte są 24 miesięczną gwarancją i rozpatrywane są zgodnie z Ustawą z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i zmianie Kodeksu Cywilnego DZ.U.141 poz. 1176. Gwarancja obejmuje tylko wady fabryczne - ukryte, natomiast wady wynikające z nieumiejętnego użytkowania tj. rozerwanie, przemoczenie, brak konserwacji, nie podlegają reklamacji. Do każdego obuwia dołączamy instrukcje prawidłowej konserwacji. W przypadku reklamacji Klient zobowiązany jest dostarczyć - na własny koszt, reklamowany towar wraz z dokładnym opisem wady wraz z adresem zwrotnym i nr. Telefonu kontaktowego. Towar musi być czysty, buty muszą być suche. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest dostarczenie wraz z towarem dowodu zakupu: paragon lub faktury VAT. Po odebraniu przez nas przesyłki, rzeczoznawca ma 2 tygodnie na jest rozpatrzenie reklamacji. Klient zostanie poinformowany o końcowej decyzji rzeczoznawcy.


5. Wymiana

Wszystkie produkty w sklepie internetowym Z BUTA podlegają wymianie. Jeżeli Klientowi nie odpowiada rozmiar, kolor, itp. może wymienić towar odsyłając w przeciągu 14 dni od otrzymania, pod warunkiem, że towar nie nosi żadnych śladów użytkowania, jest w oryginalnym opakowaniu, posiada wszystkie metki i oznaczenia producenta oraz dowód zakupu (paragon, faktura). Przed wymianą prosimy o kontakt w celu ustalenia innych rozmiarów bądź kolorów. Przesyłki wysłane do nas za pobraniem nie będą odbierane. Za przesyłkę koszty ponosi klient.
Adres do wysyłki:
Tarasy Zamkowe
Sport Factory
ul. Al. Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin

6. Zwroty

Klient ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru w sklepie Z BUTA bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, warunek: towar musi być nowy, nie może nosić żadnych śladów użytkowania, musi posiadać wszelkie metki i oznaczenia producenta oraz oryginalne opakowanie i dowód zakupu (paragon, faktura). Po spełnieniu tych warunków, pieniądze za produkt w przeciągu 7 dni odsyłamy na wskazane przez Klienta konto.
Adres do wysyłki:
Tarasy Zamkowe
Sport Factory
ul. Al. Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin

7. Organ rejestrujący działalność gospodarczą:

Sąd Rejonowy w Lublinie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS 0000099522

8.Kontakt

Sport Factory
ul. Al. Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin
e-mail: wjazd@zbuta.com.pl
Tel. 81 534 59 12


Korzystanie ze sklepu internetowego Z BUTA oznacza akceptację wyżej wymienionego regulaminu.